Keresés

Csengetési rend

1.óra 8:00– 8:45
2. óra 8:55– 9:40
3. óra 9:50– 10:35
4. óra 10:45– 11:30
5. óra 11:45– 12:30
6. óra 12:40– 13:25
7. óra 13:35– 14:20
8. óra 14:30– 15:15
9. óra 15:15– 16:00

 

 

Pedagógusok

 

dr. Káfony Andrásné intézményvezető tanító
etika szakos tanár
Dr. Bogárné Géber Zsuzsanna intézményvezető -helyettes matematika – orosz – etika szakos tanár
Ádám Mónika 2.b osztályfőnöke tanító, gyógypedagógus
Angyalné Molnár Ibolya   matematika - technika
szakos tanár
Bánki Éva 1.b osztályfőnöke tanító
testnevelés specifikáció
Barkóczi István 5.a osztályfőnöke magyar – történelem – etika szakos tanár
Bedeginé Pápai Ágnes 4.a osztályfőnöke tanító
Békési Andrea 8.b osztályfőnöke biológia – természetismeret szakos tanár
Bereczki Tamás   angol szakos tanár
Bognárné Sill Erika 1.a osztályfőnöke tanító
könyvtárpedagógia szakos tanár
Csizmár Éva 1.c napközis tanítója tanító
Faragó Gabriella 6.a osztályfőnöke matematika – informatika szakos tanár
Ferenczi Zsolt László   matematika – fizika
szakos tanár
Frisala György   tanító
technika – angol szakos tanár
Géber Nóra 3.a osztályfőnöke tanító
hon- és népismeret szakos tanár
tánc- és drámapedagógus
Gyugáné Spitzer Gabriella   informatika szakos tanár
gyermekvédelmi felelős
Hinn Zita 1.c osztályfőnöke tanító
Horváth Rita Mária 2.b napközis tanítója tanár
Horváthné Gyarmati Magdolna 4.b osztályfőnöke tanító
fejlesztőpedagógus
Joó Fruzsina 3.b osztályfőnöke tanító
természetismeret specifikáció
Kaposvölgyi Attila 6.b osztályfőnöke testnevelés szakos tanár
Kunyik Zsolt   testnevelés szakos tanár
Magyar Csilla 1.b napközis tanítója gyógypedagógus
Molnárné Nagy Angelika 3.a napközis tanítója tanító
Nagy Beatrix Tímea 1.a napközis tanítója szociálpedagógus
Németh Diána 7.a osztályfőnöke ének – magyar szakos tanár
Ódor Péter 4.b napközis tanítója tanító
Rókusné Horváth Nóra 7.b osztályfőnöke angol szakos tanár
Saller-Molnár Katalin 2.a napközis tanítója tanító
Selmeci Edit   kémia szakos tanár
Selmeci-Tolvay Bernadett 3.b napközis tanítója tanító
testnevelés specifikáció
Simonné Városi Annamária 5.b osztályfőnöke magyar – történelem – társadalom és államismeret – etika szakos tanár
Szabó Andrea   rajz szakos tanár
Szuszainé Valovics Antónia   angol szakos tanár,
andragógus
Tassy Miklós 8.a osztályfőnöke környezetvédelem – földrajz szakos tanár
Tóth Szilárdné   tanító, magyar szakor tanár
Tóth Tímea 2.a osztályfőnöke tanító
gyermekvédelemi felelős
Varga Erika 4.a napközis tanítója gyógypedagógus
Varga Ferenc   tanár
     

Munkánkat segítik

 

Ballabás Katalin   gazdasági ügyintéző
Németh Ildikó   iskolatitkár
Semetka Regina   iskolatitkár
Dézsi Jánosné   pedagógiai asszisztens
Lakatos Éva   pedagógiai asszisztens
Zetovics Zoltán   rendszergazda
Kuti József   karbantartó
Takáts Nándor   karbantartó
Bihari Pálné   takarító
Csonka Gézáné   takarító
Kukudáné Sipos Márta   takarító
Lajtosné Rendes Edit   takarító